Dálkový ovladač Lomax Digital 302, 2 kanálový ovladač, 868,3 MHz LX302.868
Kód: XX.LX.302.868
Ukončená výroba
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno. Ukončena výroba. Trvale nedostupné.
Položka byla vyprodána…
Dvoukanálový dálkový ovladač pro pohony vrat Lomax Digital 302, plovoucí kód, 868,3 MHz
PLU: 26301
Detailní informace
Jsme odborníci
JSME ODBORNÍCI
Pohony bran montujeme od roku 1997 – máme bohaté zkušenosti.
SLOVENSKO
SLOVENSKO
Tovar zasielame aj na Slovensko.
Detailní popis produktu
Ovladač Lomax Marantec Digital 302.868 je trvale vyprodán
Porovnání modelů D302 a D382
Dvoukanálový dálkový ovladač Lomax Digital 302 s plovoucím kódem pracuje na frekvenci 868 MHz.
Jak si vybrat správný ovladač Lomax Marantec Digital 302?
Pokud si nejste jisti, zda potřebujete ovladač na frekvenci 433,92 MHz nebo 868,3 MHz, doporučujeme si přečíst náš návod, jak si vybrat vhodný dálkový ovladač Marantec .
Dálkové ovladače Marantec D302
Doplňkové parametry
Kategorie: Ovladače Marantec, Dálkové ovladače Marantec
Záruka: 24 měsíců
EAN: 26301
? barva ovládače - přední: světle šedá
? barva ovládače - zadní: tmavě šedá
? barva tlačítek: černá
? frekvence: 868,3 MHz