Sommer 4020 4 kanálový výsuvný ovládač na vrata, TX03-868-4, 868 MHz, (Slider)
Kód: XX.SR.4020 TX03-868-4
Ukončená výroba
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Vyprodáno. Ukončena výroba. Trvale nedostupné.
Sommer 4020 čtyřkanálový dálkový ovladač vrat Trido - Sommer, plovoucí kód, 868,8 MHz, výsuvný
PLU: 26102
Detailní informace
Jsme odborníci
JSME ODBORNÍCI
Pohony bran montujeme od roku 1997 – máme bohaté zkušenosti.
SLOVENSKO
SLOVENSKO
Tovar zasielame aj na Slovensko.
Detailní popis produktu
Ovladač Sommer 4020 je trvale nedostupný, byla ukončená výroba ovládače. Jako plnohodnotnou náhradu si objednejte dálkový ovladač Sommer Pearl Vibe 4019V TX55, 4-kanálový ovladač pro pohony Sommer.
Sommer 4020 je 4-kanálový dálkový ovladač na vrata Trido - Sommer 4020 TX03-868-4, plovoucí kód, 868,8 MHz, výsuvný
  • design vysílače v nerezovém pouzdře
  • rádiový kmitočet 868,8 / 434,42 MHz
  • dosah v závislosti na okolí cca 50 m
  • rozměry ovladače v zasunutém stavu - 87 x 24 x 17 mm
  • dodáváme již s instalovanou baterií
  • návod na výměnu baterie v dálkovém ovladači
  • art.-Nr.:4020
PROGRAMOVÁNÍ DÁLKOVÉHO OVLADAČE SOMMER PEARL:
Obrázková část k programovacímu návodu ovládačů Sommer
Doplňkové parametry
Kategorie: Vyprodáno
Záruka: 24 měsíců
EAN: 261020
? barva ovládače - přední: černá / stříbrná
? barva ovládače - zadní: černá / stříbrná
? barva tlačítek: červená
? frekvence: 868,8 MHz, 434,42 MHz