Nejde mi naprogramovat z jednoho ovladače druhý ovladač NICE FLOr s, dle návodu. Stále ovládám jedním tlačítkem jak pohon brány, tak pohon vrat garáže.

Q: Zdravím, nejde mi naprogramovat z jednoho ovladače druhý NICE FLOr s, dle návodu. Stále ovládám jedním tlačítkem dálkového ovladače Nice jak pohon brány, tak pohon vrat garáže. Lze původní kod v ovladači vymazat a až poté nahrát nový?

A: Při programování nového ovladače Nice jste někde udělal chybku a uložil stejný kod z jednoho ovladače do obou přijímačů. Resetovat kód v ovládači nejde, dělá se to jen na straně přijímačů dálkových ovládačů Nice.

Máte 2 možnosti, jak problém s ovládačem Nice FLOR vyřešit: 

  1. Vzít ten jeden dálkový ovládač a vymazat ho z paměti toho přijímače, kde to nechcete mít. Což je trošku náročnější to udělat, ale jde to. Postup pro vymazání jednoho kódu, resp. jen jednoho ovládače je uveden v návodu k tomu kterému přijímači.

  2. Rychlejší a jednodušší je varianta s vymazáním celé paměti jednoho přijímače a znovunahrání všech dálkových ovládačů do paměti toho přijímače. Postup je opět uveden v návodu k tomu kterému přijímači, u každého se to dělá jinak, proto vám tady nemohu vložit odkaz pro stažení návodu.

 

Po upřesnění, u jakého přijímače / pohonu / řídící jednotky Nice chcete vymazání ovládače provést, Vám mohu návod zaslat.